Jednostki

Jednostki samodzielne

Nazwa Drużynowy E-mail
37 Gromada Zuchowa „Wilczki”
we Włodzimierzowie
wyw. Oskar Wnuk oskar.wnuk@zhp.net.pl
Próbna Drużyna Harcerska przy Prywatnej Szkole Językowej
w Piotrkowie Trybunalskim
hm. Tomasz Stachaczyk tomasz.stachaczyk@zhp.net.pl

I Środowiskowy Szczep Harcerski „Matecznik”
komendantka: phm. Olga Cieplucha
olga.cieplucha@zhp.net.pl

Nazwa Drużynowy E-mail
2 Piotrkowska Grunwaldzka Drużyna
Harcerska „Sulima”
pion. Agata Sobczyk agata.sobczyk@zhp.net.pl
7 Piotrkowska Drużyna Harcerska „Spit” pion. Natalia Wroniszewska natalia.wroniszewska@zhp.net.pl
9 Piotrkowska Drużyna Harcerska
„Promieniści”
pion. Kinga Góralczyk kinga.goralczyk@zhp.net.pl
24 Gromada Zuchowa
„Przyjaciele Gumisiów”
pwd. Julia Gawłowska julia.gawlowska@zhp.net.pl
24 Piotrkowska Drużyna Harcerska „Port” ćw. Piotr Turek piotr.turek@zhp.net.pl
27 Piotrkowska Drużyna Wędrownicza
„Buki”
pwd. Aleksandra Szczepanik aleksandra.szczepanik@zhp.net.pl
86 Gromada Zuchowa „Leśne Duszki” pion. Martyna Jatczyk martyna.jatczyk@zhp.net.pl
86 Piotrkowska Drużyna Harcerska
„Knieja”
pwd. Eliza Cander eliza.cander@zhp.net.pl

6 Szczep Harcerski „Quercus”
komendant: phm. Bartosz Kołaciński
bartosz.kolacinski@zhp.net.pl

Nazwa Drużynowy E-mail
16 Drużyna Wędrownicza „Gwardia” phm. Barbara Kołacińska barbara.katulska@zhp.net.pl
26 Drużyna Harcerska „Zefir” trop. Ewelina Skrobek ewelina.skrobek@zhp.net.pl
36 Gromada Zuchowa
„Poszukiwacze Przygód”
phm. Barbara Kołacińska barbara.katulska@zhp.net.pl
36 Drużyna Harcerska „Jantar” sam. Amelia Pomykała amelia.pomykala@zhp.net.pl
36 Drużyna Starszoharcerska „Eskapada” phm. Bartosz Kołaciński bartosz.kolacinski@zhp.net.pl

Szczep Drużyn Ósmych „Harc”
komendant: phm. Arkadiusz Wojtysiak
arkadiusz.wojtysiak@zhp.net.pl

Nazwa Drużynowy E-mail
Próbna Gromada Zuchowa w Woli Krzysztoporskiej pion. Agata Adaszek agata.adaszek@zhp.net.pl
8 Gromada Zuchowa „Zwierzątkowo” pion. Wiktoria Pawłowska
8 Piotrkowska Drużyna Harcerska „Trop” wyw. Oskar Chojnacki
8 Drużyna Harcerska
z Woli Krzysztoporskiej „Trop”
pwd. Beata Poczeczyńska beata.poczeczynska@zhp.net.pl
Próbna Drużyna Starszoharcerska odkr. Jakub Wojtysiak jakub.wojtysiak@zhp.net.pl

9 Szczep Harcerski „FLO”
komendantka: phm. Agata Rzeźnicka
agata.rzeznicka@zhp.net.pl

Nazwa Drużynowy E-mail
6 Piotrkowska Gromada Zuchowa
„Iskierki”
sam. Paula Olasek paula.olasek@zhp.net.pl
56 Piotrkowska Drużyna Harcerska
„FLO”
pwd. Alicja Dzieciaszek alicja.dzieciaszek@zhp.net.pl
95 Piotrkowska Drużyna Wędrownicza
„Orsza”
pwd. Paweł Śmigielski pawel.smigielski@zhp.net.pl

Szczep Drużyn Osiemnastych
komendant: hm. Jerzy Stolarz
jerzy.stolarz@zhp.net.pl

Nazwa Drużynowy E-mail
18 Gromada Zuchowa „Małe Grizli” pwd. Martyna Michalska martyna.michalska1@zhp.net.pl
18 Gromada Zuchowa „Duże Grizli” pwd. Karolina Rajkiewicz karolina.rajkiewicz@zhp.net.pl
18 Drużyna Harcerek „Kuźnia” pwd. Karolina Trzcińska karolina.trzcinska2@zhp.net.pl
18 Drużyna Harcerzy „Kuźnia” pwd. Szymon Juśkiewicz szymon.juskiewicz@zhp.net.pl
18 Drużyna Harcerek Starszych „Zyngra” pion. Patrycja Papuga patrycja.papuga@zhp.net.pl
18 Drużyna Harcerzy Starszych „Zyngra” pwd. Bartłomiej Stępień bartlomiej.stepien@zhp.net.pl
Krąg Instruktorski „Osiemnastka” pwd. Patrycja Chorzewska patrycja.chorzewska@zhp.net.pl

Harcerski Związek Drużyn 54-tych
komendant: phm. Artur Gruszka

Nazwa Drużynowy E-mail
54 Gromada Zuchowa
„Kolorowe Kredki”
och. Weronika Ściubeł weronika.sciubel@zhp.net.pl
54 Gromada Zuchowa
„Mali Tropiciele”
pwd. Ewa Cieślik ewa.cieslik@zhp.net.pl
54 Drużyna Harcerska
„Wicher”
trop. Karolina Janocha karolina.janocha@zhp.net.pl
54 Piotrkowska Gromada Zuchowa
„Słoneczka”
och. Karolina Kaliszewska karolina.kaliszewska@zhp.net.pl
54 Piotrkowska Gromada Zuchowa
„Wesołe Ogniki”
pwd. Adrianna Szczęsna adrianna.szczesna@zhp.net.pl
54 Piotrkowska Drużyna Harcerska
„Żywioły”
trop. Alicja Mijas alicja.mijas@zhp.net.pl
54 Próbna Drużyna Harcerska
„Płomienie”
pwd. Michalina Wroniszewska michalina.wroniszewska@zhp.net.pl
54 Piotrkowska Drużyna
Harcerzy Starszych „Źródło”
phm. Artur Gruszka

Kręgi i kluby

Nazwa Szef E-mail
Krąg Starszyzny Harcerskiej „Legatus” pwd. Anna Patryarcha
Krąg Instruktorski „Ostoja” hm. Anna Konopka anna.konopka@zhp.net.pl
Harcerski Klub Łącznościowy pwd. Piotr Błaszczyk piotr.blaszczyk@zhp.net.pl