Jednostki

Jednostki samodzielne

Nazwa Drużynowy E-mail
5 Drużyna Harcerska „Niebo” pwd. Krystian Śmiertka krystian.smiertka@zhp.net.pl
13 Drużyna Harcerska „Feniks” pwd. Klaudia Wiśniewska wisniewska.klaudia@zhp.net.pl
37 Drużyna Harcerska „Wilki” dh. Milena Walasik
Próbna Gromada Zuchowa
we Włodzimierzowie
pwd. Wiktor Rokuszewski wiktor.rokuszewski@zhp.net.pl
66 Drużyna Harcerska „Pogranicze” pwd. Oliwia Szadkowska oliwia.szadkowska@zhp.net.pl
66 Drużyna Harcerska „Ptaki” sam. Zofia Domagała
66 Gromada Zuchowa „Parasolki” pwd. Anna Patryarcha
84 Piotrkowska Drużyna Harcerska
Nieprzetartego Szlaku „Czarne Stopy”
pwd. Karolina Tarkiewicz karolina.tarkiewicz@zhp.net.pl

I Środowiskowy Szczep Harcerski „Matecznik”
komendantka: phm. Olga Cieplucha
olga.cieplucha@zhp.net.pl

Nazwa Drużynowy E-mail
2 Piotrkowska Grunwaldzka Drużyna
Harcerska „Sulima”
pion. Agata Sobczyk agata.sobczyk@zhp.net.pl
7 Piotrkowska Drużyna Harcerska „Spit” dh. Natalia Wroniszewska natalia.wroniszewska@zhp.net.pl
9 Piotrkowska Drużyna Harcerska
„Promieniści”
pion. Kinga Góralczyk kinga.goralczyk@zhp.net.pl
24 Gromada Zuchowa
„Przyjaciele Gumisiów”
pion. Julia Gawłowska julia.gawlowska@zhp.net.pl
24 Piotrkowska Drużyna Harcerska „Port” wyw. Piotr Turek piotr.turek@zhp.net.pl
27 Piotrkowska Drużyna Wędrownicza
„Buki”
ćw. Arkadiusz Tomczyk tomczyk.arkadiusz@zhp.net.pl
86 Gromada Zuchowa „Leśne Duszki” pion. Martyna Jatczyk martyna.jatczyk@zhp.net.pl
86 Piotrkowska Drużyna Harcerska
„Knieja”
pwd. Eliza Cander eliza.cander@zhp.net.pl

6 Szczep Harcerski „Quercus”
komendant: phm. Bartosz Kołaciński
bartosz.kolacinski@zhp.net.pl

Nazwa Drużynowy E-mail
16 Drużyna Wędrownicza „Gwardia” pwd. Barbara Katulska barbara.katulska@zhp.net.pl
26 Drużyna Harcerska „Zefir” dh. Ewelina Skrobek
36 Gromada Zuchowa
„Poszukiwacze Przygód”
pwd. Barbara Katulska barbara.katulska@zhp.net.pl
36 Drużyna Harcerska „Jantar” sam. Amelia Pomykała amelia.pomykala@zhp.net.pl
36 Drużyna Starszoharcerska „Eskapada” phm. Bartosz Kołaciński bartosz.kolacinski@zhp.net.pl

Szczep Drużyn Ósmych „Harc”
komendant: phm. Arkadiusz Wojtysiak
arkadiusz.wojtysiak@zhp.net.pl

Nazwa Drużynowy E-mail
8 Gromada Zuchowa „Zwierzątkowo” pion. Wiktoria Pawłowska
8 Piotrkowska Drużyna Harcerska „Trop” odkr. Jakub Wojtysiak
8 Drużyna Harcerska „Trop” phm. Tomasz Czechowski tomasz.czechowski@zhp.net.pl
8 Drużyna Harcerska
z Woli Krzysztoporskiej „Trop”
dh. Beata Poczeczyńska

9 Szczep Harcerski „FLO”
komendantka: phm. Agata Rzeźnicka
agata.rzeznicka@zhp.net.pl

Nazwa Drużynowy E-mail
6 Piotrkowska Gromada Zuchowa
„Iskierki”
sam. Paula Olasek
56 Piotrkowska Drużyna Harcerska
„FLO”
sam. Alicja Dzieciaszek alicja.dzieciaszek@zhp.net.pl
65 Piotrkowska Drużyna
Starszoharcerska „Wawer”
pwd. Małgorzata Rajkowska malgorzata.rajkowska@zhp.net.pl
95 Piotrkowska Drużyna Wędrownicza
„Orsza”
pwd. Paweł Śmigielski pawel.smigielski@zhp.net.pl

Szczep Drużyn Osiemnastych
komendant: hm. Jerzy Stolarz
jerzy.stolarz@zhp.net.pl

Nazwa Drużynowy E-mail
18 Gromada Zuchowa „Małe Grizli” dh. Martyna Michalska martyna.michalska1@zhp.net.pl
18 Gromada Zuchowa „Duże Grizli” pwd. Jakub Papuga
18 Drużyna Harcerek „Kuźnia” dh. Karolina Trzcińska karolina.trzcinska2@zhp.net.pl
18 Drużyna Harcerzy „Kuźnia” pwd. Szymon Juśkiewicz
18 Drużyna Harcerek Starszych „Zyngra” pion. Patrycja Papuga patrycja.papuga@zhp.net.pl
18 Drużyna Harcerzy Starszych „Zyngra” pwd. Bartek Stępień
Krąg Instruktorski „Osiemnastka” pwd. Patrycja Chorzewska

Harcerski Związek Drużyn 54-tych
komendant: phm. Artur Gruszka
artur.gruszka@zhp.net.pl

Nazwa Drużynowy E-mail
54 Gromada Zuchowa
„Kolorowe Kredki”
pwd. Adrianna Szczęsna
54 Gromada Zuchowa
„Mali Tropiciele”
pwd. Ewa Cieślik
54 Drużyna Harcerska
„Wicher”
pwd. Izabela Purzyńska
54 Piotrkowska Gromada Zuchowa
„Słoneczka”
trop. Emilia Nowak
54 Piotrkowska Gromada Zuchowa
„Wesołe Ogniki”
trop. Martyna Chrząszczyk
54 Piotrkowska Drużyna Harcerska
„Żywioły”
pwd. Michalina Wroniszewska
54 Piotrkowska Drużyna
Harcerzy Starszych „Źródło”
phm. Artur Gruszka artur.gruszka@zhp.net.pl

Związek Drużyn Bełchatowskich
komendant: hm. Dobromir Gierańczyk
dobromir.gieranczyk@zhp.net.pl

Nazwa Drużynowy E-mail
1 Bełchatowska Drużyna
Nieprzetartego Szlaku „Łapiwiatry”
pwd. Ewa Czarny ewa.czarny@zhp.net.pl
6 Gromada Zuchowa „Lwiątka” pwd. Sandra Jaskólska sandra.jaskolska@zhp.net.pl
12 Drużyna Harcerska „TEM” pwd. Wiktor Olszewski wiktor.olszewski@zhp.net.pl
24 Próbna Drużyna Wędrownicza z Bełchatowa pwd. Izabela Jankiewicz izabela.jankiewicz@zhp.net.pl
Krąg Instruktorski „Hak” pwd. Szymon Markowiak szymon.markowiak@zhp.net.pl
7 Środowiskowy Szczep Harcerski „Kora”
komendant: pwd. Sebastian Mokracz
sebastian.mokracz@zhp.net.pl
– 3 Bełchatowska Drużyna Harcerska
„Leśni”
pwd. Monika Rogalińska monika.rogalinska@zhp.net.pl
– 7 Bełchatowska Drużyna
Starszoharcerska „Żywica”
sam. Zofia Rojek zofia.rojek@zhp.net.pl
– 7 Bełchatowska Drużyna
Harcerska „Wrzosowisko”
pwd. Aleksandra Urban
– 7 Drużyna Wędrownicza „Żar” pwd. Sebastian Mokracz sebastian.mokracz@zhp.net.pl
– 9 Gromada Zuchowa „Pszczółki” pion. Sandra Ogrodnik sandra.ogrodnik@zhp.net.pl

Kręgi i kluby

Nazwa Szef E-mail
Krąg Starszyzny Harcerskiej „Legatus” pwd. Piotr Adaszek
Harcerski Klub Łącznościowy pwd. Piotr Błaszczyk
Harcerski Klub Motocyklowy hm. Arkadiusz Szadkowski arkadiusz.szadkowski@zhp.net.pl
Harcerski Klub Specjalnościowy HSZ „Grot” pwd. Sebastian Mokracz sebastian.mokracz@zhp.net.pl