Wędrowniczy kurs pierwszej pomocy

Zapraszamy na wędrowniczy kurs pierwszej pomocy wg standardów HSR.
Kiedy: 19-21 oraz 26-28.05
Miejsce: Piotrków Tryb.
Koszt: koszt zostanie podany niebawem. Przewidywana kwota to ok 100 zł.

Cena kursu będzie obejmować:
* nocleg w szkole (należy wziąć śpiwór i karimatę)
* obiady w soboty (należy wziąć prowiant na śniadania i kolacje)
* materiały dydaktyczne
* zakwaterowanie
* ubezpieczenie

Kto może wziąć udział?
Członkowie ZHP, którzy ukończyli 16 lat i mają opłacone składki członkowskie.

Kurs prowadzony będzie przez instruktorów Harcerskiej Szkoły Ratownictwa. Ukończenie szkolenia wiąże się z przyznaniem odznaki „Ratownika ZHP”.
Organizatorem kursu jest Hufiec Piotrków Trybunalski.
Program kursu będzie do pobrania na stronie hufca.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem kurswkpppiotrkow.zgloszenia24.pl do 14.05.2017 r. do godz. 20.00. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (proszę nie kierować się liczbą wolnych miejsc na stronie zgłoszeń). Pierwszeństwo w przyjęciu na kurs mają członkowie Hufca Piotrków Trybunalski. W zgłoszeniu prosimy podać imię, nazwisko, datę urodzenia, drużynę, hufiec. Wpłat będzie trzeba dokonać do 14.05.2017r. na konto hufca Piotrków Trybunalski (w tytule imię i nazwisko, kurs HSR).

W razie pytań prosimy o kontakt z dh. Karoliną Łuczyńską (730-815-924, karolina.luczynska@zhp.net.pl ) lub z dh. Filipem Kacperskim (filip.kacperski@zhp.net.pl)

Uwaga!
Na kurs potrzebna nam będzie również Kadra Pomocnicza. Zachęcam do zgłaszania się, aby pomóc przy symulacjach pretendentom do tytułu Ratownika ZHP. Koszty dla KP uczestniczących w kursie będą tylko za jedzonko .